Parafia Św. Apostołów Piotra i Pawła w Łapach

Msze Św. niedzielne 7:00 9:30 11:00 16:00 18:00 Msze Św. codzienne 7:00 18:00

Intencje Mszalne

I N T E N C J E    M S Z A L N E

Parafia rzymskokatolicka pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Łapach

 

XXXI
NIEDZIELA

 

ZWYKŁA

 

 

5 listopad

2017 r.

7.00 +Jerzy Zemła 7rca
9.30 O Boże Bł. w 40 r. ślubu dla Lucyny i Zdzisława Łapińskich i całej ich rodziny
11.00 +Za zmarłych członków KR Bł. Bronisławy i z ich rodzin
11.00 +Stanisława(k) Stocka 5rca, Wincenty Gołaszewski, Stoccy i Gołaszewscy
   
   
16.00 +Ks. Sławomir Banach -od Intronizacji
17.30   Nieszpory Żałobne
18.00 +Zygmunt Duda 6rca, Ireneusz, Zbigniew
PONIEDZIAŁEK

6 listopad

 

 

7.00 +Franciszek, Karolina, Jan, Marianna, Zofia i Julian Gołaszewscy
7.00 +Stanisław Dąbrowski
   
17.30   Nieszpory Żałobne
18.00 +Henryk Roszkowski 3rca
18.00 +z rodz. Kulesza, Stypułkowskich, Janina Kierzkowska
18.00 O Boże Bł. i zdanie egzaminów na aplikacje dla Rafała    (POZA Ks. Kanonik)
 

WTOREK

7 listopad

 

 

7.00 +Józef Jabłoński 1rca
7.00 +Halina Karolczuk – popogrzebowa
7.00 O Boże Bł. dla Janiny Dudy w 80 r. urodzin                      (POZA Ks. Kanonik)
   
17.30   Nieszpory Żałobne
18.00 +Janina 22rca, Edward i Henryk Łapińscy, Jan Hryniewicki
18.00 +Janina i Teofil Bagińscy
 

ŚRODA

8 listopad

 

 

7.00 +Władysława(k) i Izydor Zdrodowscy
7.00 +Eugeniusz Łupiński – popogrzebowa
   
   
17.30   Nieszpory Żałobne
18.00 O Boże Bł. i potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza Waldemara – od III kręgu DK
18.00 +Mieczysława, Julian, Eugeniusz Mystkowscy, Kamila i Franciszek Płońscy
CZWARTEK

9 listopad

 

ŚWIĘTO BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

7.00 +Eugeniusz Łupiński – od sąsiadów z ul. Cmentarnej
7.00 +Andrzej Kamiński 7rca
   
   
18.00 +Henryk Żukowski
18.00 +Wacław Puziuk
.

PIĄTEK

10 listopad

 

Św. Leona, Pp.

 

7.00 +Regina i Ludwik Komar
7.00 +Henryk Chorodyński
7.00 +S. Edyta                                                                            (POZA Ks. Kanonik)
   
18.00 +Anetka Wiśniewolska
18.00 +z rodz. Krasowskich, Roszkowskich i Mojkowskich
 

SOBOTA

11 listopad

 

 

 

 

Św. Marcina, Bp.

Dn. Niepodległości

7.00 +Henryk i Danuta Łukaszuk
   
   
11.00 +Władysław Łapiński 1rca
11.00 +Jadwiga Dąbrowska 15rca
   
   
17.00 Ślub: Paulina – Przemysław
   
18.00 +Zofia Gąsowska – od koleżanek z pracy córki Teresy

 

 

XXXII NIEDZIELA

 

ZWYKŁA

 

 

12 listopad

2017 r.

7.00 +Henryk i Danuta Łukaszuk
9.30 O Boże Bł. i potrzebne łaski dla mieszkańców Łapy Korczaki
11.00 Dziękczynna w 60 r. ślubu Krystyny i Henryka Łapińskich
i z prośbą o dalsze Boże Bł. dla całej ich rodziny
11.00 +Wojciech Łapiński 15rca
   
   
16.00  O Boże Bł., zdrowie i opiekę MB dla Justyny i Wojciecha
18.00 +Sławomir, Janina, Wojciech Tomaszewscy i ich rodzice
i wnuczek Sławomir w 1rca
PONIEDZIAŁEK

13 listopad

 

 

Pierwszych Męczenników Polski

7.00 +Witold Modzelewski
7.00 +Wanda Chmielewska
7.00 +Kamil Skłodowski 4rca
   
   
18.00 +Agnieszka Rogalewska
18.00 +Mariusz Gąsowski
 

WTOREK

14 listopad

 

 

7.00 +Mieczysława(k) 22rca i Feliks Łapińscy
7.00 +Kazimierz Roszkowski 1rca
   
   
18.00 O Boże Bł. i zdrowie dla Marcina i Anety i Olvira Łapińskich
18.00 +Edward Łapiński
18.00 +Michał Litwińczuk 10rca
 

ŚRODA

15 listopad

 

 

7.00 +Anna i Konstanty Grzeszczuk
7.00 +Wiesław Biernat – popogrzebowa
7.00 +Leśniewscy: Aleksander, Józefa(k), Mieczysław, Stanisław,
Eugeniusz, Sławomir, Józef
   
18.00 +Jadwiga i Kazimierz Niewińscy i ich rodzice
18.00 +Robert, Janina Żebrowscy, Bronisława Komorowska
CZWARTEK

16 listopad

 

 

ŚWIĘTO N.M.P. OSTOBRAMSKIEJ

7.00 +Irena Stypułkowska – od właścicieli i pracowników firmy Seven
7.00 +Zbysław Janusz Piekut – popogrzebowa
   
   
18.00 +Adrian Pietraszewski – w dniu urodzin
18.00 +Henryka(k) Kamińska 2rca
18.00 Za szczęśliwe uratowanie od huraganu rodziny Howojko
.

PIĄTEK

17 listopad

 

 

Św. Elżbiety, Zakon.

7.00 O Boże Bł. i potrzebne Łaski dla Państwa Kamińskich
7.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże Bł. dla Elżbiety w 60r.urodzin i imienin
   
   
18.00 +Helena
18.00 +Józef Grochowski
18.00 +Czesław Rogalski, Sabina i Stanisław
 

SOBOTA

18 listopad

 

Bł. Karoliny Kózkówny

Dziewicy i Męczennicy

7.00 +Eugeniusz Łapiński
7.00 +z rodz. Gołaszewskich
7.00 +Edyta Wojciechowska 5rca
   
18.00 O Boże Bł. i zdrowie dla pracujących przy kościele i w ogrodzie i ich rodzin
18.00 +Tadeusz Kulesza 15rca
18.00 +Andrzej Kalinowski

 

 

XXXIII NIEDZIELA

 

ZWYKŁA

 

 

19 listopad

2017 r.

7.00 +Julian i Kazimierz Gąsowscy, Regina Łupińska
   
9.30 +Kazimierz Różański 4rca
11.00 +Leszek Perkowski 26rca
11.00 Pro Populo
   
   
16.00 +Stanisław i Marianna Ostrowscy, Kamil Falkowski
18.00 +Marian Stypułkowski, Czesława(k) i Aleksander i z rodz. Stypułkowskich
PONIEDZIAŁEK

20 listopad

 

 

Św. Rafała, Ks.

7.00 +Halina Karolczuk – intencja od Brata
7.00 +Janusz Łapiński – Msza Święta imieninowa
   
   
18.00 +Halina Karolczuk – od sąsiadów z bloku
18.00 +Eugenia i Ignacy Karolczukowie
18.00 Za Weronikę w 10 r. urodzin o Boże Bł.
 

WTOREK

21 listopad

 

 

Ofiarowanie N.M.P.

7.00 Za Pana Organistę Janusza w dniu imienin od Porannej Grupy Modlitewnej
7.00 +Antoni i Genowefa i Marianna Łapińscy
   
   
18.00 O Boże Bł., dary Ducha Św. i opiekę MB dla Ewy i Bogdana w 30 r. ślubu
18.00 +Włodzimierz Raciborski i z rodziny Raciborskich
18.00 +Jan i Regina Łupińscy
 

ŚRODA

22 listopad

 

 

Św. Cecylii

7.00 +Józef Roszkowski 7rca
7.00 +Witold Olszewski 16rca
   
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże Bł. dla chóru parafialnego i ich rodzin
18.00 +Ks. Władysław Namiotko w 150 r. urodzin
18.00 +Józef Milewski 3rca, Henryka(k), Krzysztof
18.00 +Józef 8rca
CZWARTEK

23 listopad

 

 

7.00 +Marianna Łuczaj – od pracowników przedszkola Nr 2 Łapy
7.00 +Władysław i Regina Wnorowscy, Stanisław i Paulina Kulesza
   
   
18.00 O Boże Bł. i zdrowie dla Franciszka Łupińskiego w 3r. urodzin i za całą rodzinę
18.00 +Klementyna i Władysław Francke
18.00 +z rodziny Kośników
.

PIĄTEK

24 listopad

 

 

Św. Męczenników Koreańskich

7.00 + Danuta Nowatkiewicz – intencja od sąsiadów
7.00 +Eugeniusz i Sylwester Łapińscy
7.00 +Anna Wojno i z rodziny
   
   
18.00 +Halina Karolczuk – intencja od sąsiadów z bloku
18.00 +Halina Karolczuk – intencja od chóru parafialnego
 

SOBOTA

25 listopad

 

 

7.00 +Barbara Sienicka 2rca
7.00 +Wiesław Biernat – intencja od sąsiadów z klatki
   
   
16.00 Ślub: Eugeniusz – Krystyna
18.00 +Wiesława Francke
18.00 +Zenobia(k) Łuba 1rca
18.00 +Katarzyna Łapińska

 

 

UROCZYSTOŚĆ

CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

 

 

26 listopad

2017 r.

7.00 O Boże Bł. i potrzebne łaski dla Jolanty i Tadeusza Roszkowskich w 50 r. ślubu
   
9.30 O Boże Bł. i potrzebne łaski dla MINISTRANTÓW  i ich rodzin
9.30 +Stanisław, Waleria, Tadeusz, Jan Budlewscy i z rodziny Budlewskich
11.00 +Zdzisław Jabłoński
11.00 +Janina Kalinowska 11rca
   
   
16.00 O Boże Bł. i potrzebne łaski dla Moniki i Pawła i Adasia
18.00 +Patryk Brzozowski 3rca
PONIEDZIAŁEK

27 listopad

 

 

7.00 +Eugenia Łapińska – popogrzebowa
7.00 +Olga Niewińska – popogrzebowa
   
   
18.00 +Eugeniusz Łapiński 1rca
18.00 +Kazimierz, Józef Dąbrowscy i Leśniewscy
 

WTOREK

28 listopad

 

 

7.00 +Marcin Rzońca
7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże Bł. i opiekę Bożą dla Zofii z okazji urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny
   
   
18.00 +Zdzisław Jabłoński
18.00 +Zdzisław Kamiński
 

ŚRODA

29 listopad

 

 

7.00 +Franciszka i Maria Leszczyńskie
7.00 +Irena Mierzejewska – popogrzebowa
   
   
18.00 +Andrzej Halicki 8rca
18.00 +Halina Karolczuk – intencja od chóru parafialnego
CZWARTEK

30 listopad

 

ŚWIĘTO
ŚW.ANDRZEJA, Ap

7.00 +Ks. Sławomir Banach – od Porannej Grupy Modlitewnej
7.00 +Jan Jabłoński
   
   
18.00 +Tadeusz Bokiniec
18.00 +Halina Karolczuk – intencja od sąsiadów z bloku
.

PIĄTEK

1  grudzień

 

I Piątek Mc.

7.00 +Jadwiga Płońska 6rca
7.00 +Henryk Żukowski – Początek Greg.
   
   
18.00 +Janina Zdrodowska 16rca, rodzice
18.00 +Mieczysława Kamińska
18.00 +Marianna Wróblewska – popogrzebowa
 

SOBOTA

2 grudzień

 

 

I Sobota Mc.

7.00 +Henryk Żukowski – Greg.
7.00 +Ks. Sławomir Banach – od Porannej Grupy Modlitewnej
   
   
18.00 +Ryszard Perkowski, Janina i Robert Żebrowscy
18.00 +Leokadia i Piotr Zalewscy, Helena i Jan Łapiński, Maria Kal
18.00 + Edward Zaniewski, Halina Zaniewska 4rca

 

Reklamy
Listopad 2017
Pon W Śr C Pt S N
« Paźdź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Parafia Rzymskokatolicka Św. Piotra i Pawła

tel. (85) 715 27 40
Kancelaria: poniedziałek - sobota, godz. 8.00 - 9.00; 16.00 - 17.00
%d blogerów lubi to: